Dieta na mase miesniowa

Uncategorized 0 Comment

Przygotowując diete na mase miesniowa, warto zadbać o to by była ona dopasowana do indywidualnych potrzeb. Spójrzmy prawdzie w oczy – 50 kg mężczyzna będzie potrzebował innego wsparcia niż 80 kg. Pod uwagę trzeba wziąć też trening fizyczny, bez którego budowa masy nie ma prawa się udać.

Przed ustaleniem diety na masę konieczne jest ustalenie indywidualnego celu. Ważne jest by wiedzieć do czego się dąży. Celem jest 10 kg? 30 kg? To robi ogromną różnicę! Trening i dieta na mase miesniowa to podstawa.

Trzeba jednak uzupełniać je regeneracyjnym snem. Powinien on trwać przynajmniej siedem godzin na dobę. Kalorie powinny być dostarczane do organizmu regularnie. Najlepiej, co trzy lub cztery godziny. Najważniejsze jest śniadanie! To podstawa, która rozkręca metabolizm na cały dzień. Ważne jest też by zadbać o odpowiednie suplementy diety. Mogą nimi być koktajle proteinowe z gotowych mieszanek lub domowej roboty. Zwiększając ilość białka w diecie, nie można zapominać o uzupełnianiu płynów. W przeciwnym wypadku można nieodwracalnie uszkodzić nerki.

Author

Leave a comment

Back to Top

www.000webhost.com